gra wielkoformatowa RECYKLINGzestaw 01

1550,00 zł

CENA NETTO: 1193.50 zł

 

DOSTĘPNOŚĆ: NA ZAMÓWIENIE

WYSYŁKA: 15 DNI

 

zestaw 02

1550,00 zł

CENA NETTO: 1193.50 zł

 

DOSTĘPNOŚĆ: NA ZAMÓWIENIE

WYSYŁKA: 15 DNI

 

zestaw 03

1550,00 zł

CENA NETTO: 1193.50 zł

 

DOSTĘPNOŚĆ: NA ZAMÓWIENIE

WYSYŁKA: 15 DNI

 
OPIS

Dbanie o środowisko jest niezwykle ważne - zwłaszcza w czasach, gdy ziemia jest tak bardzo zanieczyszczona. Edukowanie naszych pociech w kierunku ekologii jest jednym z najważniejszych kierunków rozwoju dzieci. Jest to nasza inwestycja w to, by nasz wspólny dom - planeta Ziemia - był pięknym miejscem.


Zadaniem dziecka jest użycie magnetycznej wędki, by przenieść śmieci do właściwych frakcji. Śmieci tylko czekają na to, by wyrzucić je w odpowiednie miejsce. Dziecko podczas zabawy zrozumie na czym polega recykling i dlaczego segregowanie śmieci jest tak ważne. Nauczą się również jakiego rodzaju śmieci należy wyrzucać do którego kubła.

Kolorowe elementy sprawiają, że gra jest doskonałą zabawą, która poprawia umiejętności praktyczne dziecka i interakcje grupy oraz zachęca do kreatywnej zabawy, rozwija zdolności manualne a przede wszystkim uczy koncentracji, opanowania, dokładności i precyzyjności

 

Aby rozpocząć grę należy rozłożyć wszystkie elementy na większej macie i rozdać wędki. Zadaniem uczestników jest wyłowienie wszystkich śmieci i posegregowanie ich na odpowiednie frakcje na mniejszej macie.

gra zawiera 45 plastikowych elementów z jednostronnym nadrukiem,

4 drewniane wędki

matę do gry o wymiarach 150x300cm oraz 50x300cm

plastikowe elementy i wędki posiadają magnetyczne uchwyty dzięki którym nawet najmłodsi bez problemu radzą sobie z ich łowieniem.

 

GALERIA